Blog > Komentarze do wpisu
[24.02] Bye, Bye, Wiking!
Concept-T do piachu, podobnie jak kilka innych organizacji zajmujących się terminowaniem ruchu komórkowego - takie wnioski wysnuł jeden z obecnych liderów wikingowania - Mediatel.

O Wikingach i FCT-ach napisano już bardzo dużo. Autor niniejszego bloga też parę razy zabrał głos, chociaż głównie w sprawie ataku na biednych żuczków, skierowanego ze strony Wielkich tego świata.

Dziś Mediatel (jako właściciel Concept-T) poinformował, że po następnej obniżce stawek interkonektowych, biznes FCT-owy po prostu przestanie się opłacać.  Ciekawe, czym będzie się teraz zajmować Izba Właściwa? ;-)

wtorek, 24 lutego 2009, virrus

Polecane wpisy

 • [27.08] Jak nie pisać raportów - część kolejna

  Dzieło Urzędu Komunikacji Elektronicznej zatytułowane "Analiza cen usług mobilnego Internetu w Polsce" Anno Domini 2009 wprowadziło mnie w lekkie zakłopotanie.

 • [11.07] Szaleństwo MNP (2)

  Życzliwi są na świecie. Tym razem podesłali parę ciekawych kwitów dotyczących przenośności wczoraj i dziś. Najciekawszym znaleziskiem jest diagram przejść międz

 • [09.07] Szaleństwo MNP

  Ponieważ nasze kochane gaciale rozpoczęły masową akcję spamowania operatorów wnioskami o przeniesienie numeru, warto by i ich "redaktorom" i całemu społeczeństw

  Twitter: